• کتاب خودآموز تصویری مکالمه زبان انگلیسی آمریکایی ، کتابی با موضوع آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی است که توسط فاطمه محمدی شیخلر تالیف شده است. در این کتاب ، زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی با کمک جملات ساده و گفتگوهای روزمره آموزش داده می شود. همچنین لغات پرکاربرد زبان انگلیسی به همراه تصاویر رنگی آموزش داده شده است. خلاصه دستور زبان انگلیسی و نکات مهم گرامری از جمله ویژگی های این کتاب است. همراه با این کتاب سی دی فایل صوتی کتاب قرار دارد. بدین ترتیب خواننده می تواند همزمان با مطالعه کتاب به صدای آن گوش کند و مهارت شنیداری خود را تقویت نماید.
  • کتاب خودآموز تصویری زبان عربی ، کتابی با موضوع آموزش زبان عربی است که توسط محمد مهدی رضایی تالیف شده است. در این کتاب ، زبان عربی به کمک جملات ساده و گفتگوهای روزمره آموزش داده می شود. در این کتاب لغات پرکاربرد زبان عربی به همراه تصاویر رنگی و ترجمه فارسی آن آموزش داده شده است. خلاصه دستور زبان عربی به همراه نکات گرامری از جمله ویژگی های این کتاب است. همراه با این کتاب سی دی فایل صوتی متن کتاب موجود است. بدین ترتیب خواننده می تواند همزمان با مطالعه کتاب به صدای آن گوش کند و مهارت شنیداری خود را تقویت نماید.
  • کتاب خودآموز تصویری مکالمه زبان ترکی استانبولی کتابی با موضوع آموزش زبان ترکی استانبولی است که توسط میر جمال جلالی زنوز ، سیده سوناز جلالی و سیده سارا جلالی تالیف شده است. در این کتاب زبان ترکی استانبولی با کمک جملات ساده در گفتگوهای روزمره آموزش داده می شود. همچنین واژگان زبان ترکی استانبولی با کمک تصاویر و نمایش تلفظ آنها با الفبای فارسی آموزش داده می شود. در این کتاب خلاصه ای از دستور زبان ترکی استانبولی و نکات گرامری آن ذکر شده است. همراه با این کتاب سی دی فایل صوتی متن کتاب موجود است. بدین ترتیب خواننده می تواند همزمان با مطالعه کتاب به صدای آن گوش کند و مهارت شنیداری خود را تقویت نماید.
  • کتاب خودآموز تصویری مکالمه زبان آلمانی ، کتابی با موضوع آموزش دستور زبان آلمانی است که توسط محمد نوری و مرتضی ابدطلب تالیف شده است. مطالب این کتاب به سطوح 1 تا 5 تقسیم بندی می شود و در هر سطح کلمات و جملات پرکاربرد زبان آلمانی در چهار موضوع مختلف آموزش داده می شود. در ابتدای کتاب ، الفبای زبان آلمانی و نکات گرامری به صورت کوتاه و خلاصه شرح داده شده است. همراه با این کتاب ، سی دی فایل صوتی متن کتاب موجود است. بدین ترتیب خواننده می تواند همزمان با مطالعه کتاب به صدای ان گوش کند و مهارت شنیداری خود را تقویت نماید.
  • کتاب محبت ، کتابی با موضوع ولایت و دوستی با اهل بیت پیامبر (ص) است که توسط سید محمد اسماعیل طالب شهرستانی تالیف شده است. در این کتاب بیش از صد حدیث و روایت از معصومین (ع) و صحابه آنها ذکر شده که در آنها بر اصل ولایت امام علی (ع) و دوستی با اهل بیت پیامبر (ص) تاکید شده است. نویسنده این کتاب ، مرحوم سید محمد اسماعیل طالب شهرستانی ، مولف بیش از صد عنوان کتاب شعر و داستان کوتاه مذهبی و ایرانی است. این کتاب در 568 صفحه در قطع وزیری توسط انتشارات جهان رایانه به چاپ رسیده است.
  • کتاب انگلیسی در مهد کودک مخصوص آموزش زبان برای کودکان زیر 7 سال طراحی شده و شامل 24 صفحه تصاویر رنگی کارتونی به همراه کلمات انگلیسی مرتبط هست. در کنار کلمات انگلیسی ترجمه فارسی هم نوشته شده و علاوه بر آن ، در صفحه مقابل یک تصویر سفید و یک الگو برای نقاشی طراحی شده تا کودکان بتوانند تصاویر رو با مداد رنگی یا ماژیک نقاشی کنند.موضوعات آموزشی این کتاب شامل حروف الفبا ، اعداد ، حیوانات ، اشیا ، رنگ ها ، اعضای خانواده ، میوه ها ، شغل ها ، روزهای هفته و مکالمات ساده هست. این کتاب در 24 صفحه ، در قطع خشتی و با کاغذ گلاسه رنگی توسط انتشارات جهان رایانه به چاپ رسیده است.
  • امروزه یادگیری زبان انگلیسی جز اصلی‌ترین نیازهای انسان‌ها به شمار می‌آید. کتاب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان شامل آموزش حروف الفبای انگلیسی و کلمات ابتدایی و ساده زبان انگلیسی برای کودکان سنین 5 تا 12 سال است. این کتاب برای یادگیری آسان‌تر زبان انگلیسی، آموزش کلمات رو به سه فصل مختلف تقسیم کرده که در فصل اول آشنایی با حروف الفبا و اعداد زبان انگلیسی، در فصل دوم کلمات ابتدایی و در فصل سوم کلمات کاربردی در خانه و خانواده آموزش داده می شود. این کتاب در 43 صفحه با کاغذ گلاسه و بصورت رنگی همراه با شخصیت‌های کارتونی چاپ شده است. این کتاب در 43 صفحه توسط نویسندگان گروه پژوهش نشر الکترونیکی و اطلاع رسانی جهان رایانه امین گرداوری شده است. این کتاب آموزش زبان انگلیسی، مناسب گروه‌های سنی الف، ب، ج و د است. تمرکز اصلی این کتاب زبان آموزش زبان انگلیسی به کودکان به شیوه تصویری است.

  • فلش کارت افعال بی قاعده در یک نگاه ، شامل افعال بی قاعده زبان انگلیسی به همراه معنی فارسی است که در قالب بسته فلش کارت 12 صفحه ای چاپ شده است. در این فلش کارت علاوه بر معنی فعل ، حالت های مختلف ساده ، گذشته و گذشته دور ( ماضی بعید) برای هر فعل به تفکیک نوشته شده است تا به آسانی حفظ شود. همچنین روی جلد فلش کارت، پانل های کشویی تعبیه شده تا خوانندگان بتوانند با کشیدن فلش کارت از داخل، معنی افعال و حالات مختلف آن در جمله را به سادگی و به صورت روزانه مرور کنند.
  • کتاب دیکشنری کوچک فارسی به انگلیسی آریان پور شامل 5000 کلمه رایج در زبان فارسی به همراه ترجمه انگلیسی آنها می باشد. در این کتاب علاوه بر ترجمه انگلیسی ، نقش کلمات در جمله نیز مشخص شده و چاپ کتاب در سایز کوچک ( به اندازه کف دست ) می تواند به یادگیری آسان زبان انگلیسی در هر زمان و مکان کمک کند. این کتاب به قلم دکتر منوچهر آریان پور کاشانی ، نویسنده و فرهنگ نگار مشهور کشورمان نگاشته شده است.
  • کتاب دیکشنری کوچک انگلیسی به فارسی آریان پور شامل 5000 کلمه کاربردی در زبان انگلیسی و ترجمه فارسی آنها است. چاپ این کتاب در سایز بسیار کوچک به اندازه یک دست می تواند به همراه داشتن کتاب در اماکن مختلف و یادگیری زبان انگلیسی در هر مکان و زمان کمک کند. نویسنده این کتاب دکتر منوچهر آریانپور کاشانی ، نویسنده و فرهنگ نگار مشهور ایرانی است.