ارتباط با ما

سوالات متداولسوال: کتابهایی که احتیاج ندارم را میخواهم از طریق گیسوم بفروشم، چه کنم؟ 
جواب: ابتدا کتابتان را جستجو فرمایید، نام کتاب به همراه نام نویسنده و ناشر را در کادر جستجو تایپ فرمایید. در نتایج جستجو روی کتابتان کلیک فرمایید و وارد صفحه کتاب شوید. روی دکمه کتاب رو دارم کلیک کنید، و مراحل را ادامه دهید یادتان باشد حتما باید اطلاعات پروفایلتان تکمیل باشد تا بتوانید کتابی برای فروش در سایت قرار دهید.  

سوال: روش سفارش کتاب در گیسوم چگونه است؟
جواب: ابتدا عضو شوید، (عضویت در گیسوم فقط نیاز به یک شماره موبایل و یک رمز انتخابی دارد) یا اگر قبلا عضو بودید وارد حساب کاربریتان شوید. سپس: -از کادر جستجو کتاب مورد نظر را جستجو کنید. -درنتایج جستجو روی کتاب مورد نظر کلیک کنید. -در صفحه کتاب مورد نظر روی کلید درخواست کتاب یا خرید کتاب کلیک فرمایید و مراحل را ادامه دهید. در حالت درخواست کتاب بعد از دریافت پیامک موجودی، کتاب را خرید کنید و در حالت خرید کتاب می توانید کتاب را در همان لحظه خرید کنید.  

سوال: امکان سفارش تلفنی کتاب هست یا نه؟
جواب: گیسوم به صورت تخصصی کار کتاب‌یابی انجام می‌دهد و تمام فرایندهای کتاب‌یابی فقط در سایت تعریف شده است. بنابراین به صورت تلفنی نمی توانیم سفارش دریافت کنیم.  

سوال: برای من یه پیام اومد به دلیل بد قولی تامین کننده پولتون برگشت خورده باید چیکار کنم؟
جواب: شما باید از مسیر زیر درخواست برداشت مبلغ پرداختیتون رو ثبت کنید: منوی امکانات کاربری – ناحیه کاربری – صورت حساب – برداشت از حساب. برای سرعت بیشتر واریز بهتر است از قسمت کارت به کارت با شماره کارت بانک ملی اقدام فرمایید.  

سوال: من شماره حسابمو زدم چرا پول واریز نشده؟
جواب: درخواستهای برداشت تا ساعت 24روز جمعۀ هر هفته، در شنبه تا سه شنبه هفته بعد واریز می شود. درخواستهای برداشت درصورتی تایید می شود که شما سفارش معلقی نداشته باشید، یعنی تمام سفارشات شما وضعیت ارسال شده داشته باشند یا برگشتی.  

سوال: پیامک تغییر قیمت کتاب خریداری شده برام اومده باید چیکار کنم؟
جواب: شما باید از مسیر زیر حسابتان را شارژ فرمایید. منوی امکانات کاربری – ناحیه کاربری – سفارشات.  

سوال: من سفارشم را تکمیل کردم چرا کتاب به دستم نمی رسد؟
جواب: ابتدا از منوی امکانات کاربری – ناحیه کاربری – سفارش‌ها، وضعیت سفارش‌تان را چک کنید. در صورتی که وضعیت سفارش ارسال شده بود از قسمت جزئیات مرسوله مراحل ارسال سفارش را مشاهده فرمایید.  

سوال: آیا فروش حضوری هم دارید؟
جواب: خیر فروش حضوری نداریم.  

سوال: من نویسنده ام می خواهم کتابهایم را از طریق گیسوم بفروشم چه کنم؟
جواب: ابتدا کتابتان را جستجو فرمایید، نام کتاب به همراه نام نویسنده و ناشر را در کادر جستجو تایپ فرمایید. در نتایج جستجو روی کتابتان کلیک فرمایید و وارد صفحه کتاب شوید. روی دکمه کتاب رو دارم کلیک کنید، و مراحل را ادامه دهید یادتان باشد حتما باید اطلاعات پروفایلتان تکمیل باشد تا بتوانید کتابی برای فروش در سایت قرار دهید.  

سوال: من ناشرم می خواهم کتابهایم را از طریق گیسوم بفروشم چه کنم؟
جواب: نام انتشاراتتان را در کادر جستجو تایپ فرمایید. در قسمت ناشر روی اسم انتشاراتتان کلیک فرمایید، کتابهایتان لیست می شود. وارد صفحه یکی از کتابها شوید و روی کتاب رو دارم کلیک کنید و و مراحل را ادامه دهید. یادتان باشد حتما باید اطلاعات پروفایلتان تکمیل باشد تا بتوانید کتابی برای فروش قرار دهید. بعد از افزودن اولین کتاب برای فروش به آدرس زیر مراجعه فرمایید و بقیه کتابها را از آنجا به انبار اضافه فرمایید. با شابک هم و بارکدخوان هم می توانید جستجو کنید و کتابها را سریعتر وارد فرمایید. منوی امکانات کاربری – ناحیه کاربری –کتابهای فروشی من  

سوال: کتابی را میخواهم برای فروش بگذارم اما در سایت گیسوم نیست چه کنم؟ 
جواب: کتابهای جدید به صورت خودکار به سایت گیسوم اضافه می شوند، اگر به هر دلیل کتاب شما در گیسوم نبود، شما می توانید از آدرس زیر کتابتان را به گیسوم اضافه کنید. منوی امکانات کاربری – ناحیه کاربری – افزودن کتاب  

سوال: آیا می توانم خریدم را لغو کنم؟
جواب: سفارشات تا قبل از تکمیل خرید امکان لغو دارند، اما پس از پرداخت و تکمیل خرید، بدلیل اینکه وارد سیستم تهیه گیسوم می شوند امکان لغو ندارند.  

سوال: آیا شما پی دی اف و کتاب الکترونیکی هم می‌فروشید؟
جواب: سیاست گیسوم فروش پی‌دی‌اف و فایل کتاب نیست. برای حمایت از نویسندگان و ناشران، سعی می کنیم از محل معتبر کتابها را تهیه و به صورت فیزیکی عرضه کنیم.  

اطلاعات تماس

لطفا قبل از تماس حتما سوالات متداول را در بالا مطالعه کرده باشید.
مطالعه کردم و سوال دیگه‌ای دارم؛ شمارتون چنده؟
آدرس: مشهد- خیابان دانشگاه - بازار گلستان کتاب - غرفه 26 ، کد پستی: 9138915576
زمان پاسخگویی: روزهای کاری هفته، صبح: 9الی14.
حتی الامکان با شماره ای که در سایت ثبت نام و خرید کردید زنگ بزنید که بهتر بتونیم سفارشتون رو پیگیری کنیم.
پاسخگویی تلفنی: (روزهای غیر تعطیل)
ساعات پاسخگویی: 9 صبح تا 8 شب / شماره تماس 02191306360 .‌....... با توجه به مشکلات چند روز اخیر اینترنت، اگر حین تماس، مکالمه قطع شد و موفق به تماس مجدد نشدید، خواهشمندم در قسمت پشتیبانی سایت پیام متنی بگذارید
(مکالمات شما با همکاران ما برای سرویس‌دهی بهتر در سیستم ذخیره می‌شود)
برای ارسال پیام از طریق بخش پشتیبانی سایت اقدام فرمایید.